Aizsardzība pret puvi

Ņemot vērā, ka klienti aizvien vairāk pievērš uzmanību koka mietu kalpošanas laikam, piedāvājam efektīvus POSTSAVER un POLESAVER produktus, kas nodrošinās maksimālu koksnes aizsardzību zonā, kur parasti rodas puve. Ūdens un skābekļa iedarbībā mieta daļa zemes līmenī ir vismazāk aizsargāta. 

Postsaver

Mieta kalpošanas laiks ar POSTSAVER ir ievērojami ilgāks. Lai pasargātu jūsu ieguldījumus žoga būvniecībā un tas kalpotu maksimāli ilgi (ap 20 gadiem), POSTSAVER iesakām izmantot uz PRIEDES mietiem, kas ir žāvēti un impregnēti ar 4. klasi (piesūcināta pilna koksnes aplievas daļa).

Vairāk lasiet www.postsaver.co.uk 

Polesaver

Polesaver tiek izmantots elektroenerģijas piegādes uzņēmumos visā pasaulē, lai aizsargātu gan koka, gan tērauda ieraktos stabus pret pūšanu, termītu uzbrukumiem un korozijas iedarbību (aizsardzība aptuveni 40 gadus).

Vairāk lasiet www.postsaver.co.uk un Polesaver bukletā.

Postsaver +PLUS

Postsaver Rot Protection +Plus ir trupes novēršanas uzmava, kas ir izstrādāta profesionālu lietojumu tirgum, ja staba prognozētais kalpošanas laiks ir vairāk nekā 40 gadu.

Postsaver +Plus, tāpat kā pārbaudītais Polesaver produkts, sniedzas dziļāk zem zemes nekā mūsu standarta aizsarglīdzekļi, ievērojami mazinot koksnes trupes iespējamību. Tādējādi sagaidāmais stabu kalpošanas laiks ir vairāk nekā 40 gadu, ja tos apstrādā ar HC4, un 20 gadu, ja līdzekli izmanto uz neapstrādātiem stabiem ekoloģiski jutīgās zonās.

Plašāku informāciju skatiet +Plus brošūrā.

Fence Armor

Aizsargājiet savus ieguldījumus, vienlaikus novēršot regulāras zāliena kopšanas radītos bojājumus. Piemērots apaļiem koka stabiem ar 75 līdz 180 mm un lielāku diametru.

To var izmantot dažādu materiālu stabiem. Šī unikālā konstrukcija aizsargā stabus visādos gadījumos: koplietošanas žogus, kuros tiek izmantoti dažādi aizsargmateriāli, vai atsevišķus stabus ar grūti pielāgojamiem stūriem, kuriem ir nepieciešama individuāla aizsardzība.

Plašāku informāciju skatiet Stabu aizsargu brošūrā.

Uzlikšana

Uzlikšana ir ļoti vienkārša – jānovieto POSTSAVER uz mieta vajadzīgajā vietā (5 cm virs zemes līmeņa) un ar gāzes degli vienmērīgi jāsilda līdz tas pilnībā savelkas ap mietu. Tas izdarāms ātri un vienkārši.